вівторок, 3 листопада 2020 р.

 Вибери книгу, яка тобі пасує!

Багато читачів звертаються до нас з проханням підібрати для них цікаву книжку. Але ж настрої і смаки у всіх нас різні. Комусь подобаються розслабляючі романтичні історії, комусь навколосвітні подорожі і пошуки таємниць, а хтось просто шаленіє від напружених, наприклад, скандинавських триллерів. Та саме від того, як правильно ви оберете свій, назвемо його умовно, бук-стиль  читання,  залежить і задоволення від обраної книжки . А що почитати? До ваших послуг наша книжкова виставка – «Знайди свій book-стиль читання».Щоб  не довелося довго вибирати, на ній ми зібрали кращі примірники на любий смак. Тут представлені: дивовижні історії кохання, знамениті автори, нові імена, фатальні пристрасті, сімейні саги, захоплюючі любовні пригоди.
Для любителів розплутати клубок інтриг, загадок і таємниць – триллер кращий вибір.


Бажаючим вийти за рамки існуючої реальності і поринути в найцікавіші пригоди, радимо читати фентезі.


Ба більше, на ній ви можете знайти навіть книги, які допоможуть вам краще зрозуміти себе, оточуючих, направити своє життя в потрібне русло, наповнити його позитивом.
Рекомендуємо частіше прислухатися до своєї інтуїції, власного серця і тоді ми впевнені, що ваша книжка, неодмінно знайде вас. Відкиньте свій смартфон лише на одну годину щодня, а в пальці, що прагнуть набрати повідомлення, візьміть книжку. Задоволення від читання - це реально крутий стимул!


Немає коментарів:

Дописати коментар