четвер, 2 червня 2016 р.

Веселкова країна дитинства


Спочатку літа особливо хочеться свята. І така нагода в нас є. 1червня - День захисту дітей.
В цей день особливо хочеться побажати всім дітям нашої планети мирного і щасливого дитинства, щоб воно в них продовжувалося якомога найдовше, щоб реалії дорослого буття не затьмарювали їх безтурботного життя.Адже тільки в дитинстві найяскравіше світить сонце, за  кожним  дощем виникає різнобарвна веселка і кожна усмішка присвячена саме тобі.
Бібліотекарі нашого відділу щедро дарували посмішки всім присутнім на вуличній акції "Веселкова країна дитинства", присвяченій саме цьому святу, а у відповідь отримували набагато більше захоплених поглядів та радісних усмішок.


 По суті щасливе дитинство - це сміх, веселощі, розваги і звісно цукерки! І все це діти змогли отримати стовідсотково.
На веселій бібліогалявині їх зустрічали Шахова королева з Великим комбінатором Остапом Бендером. Сміливці могли розіграти шахову партію з цими метрами і, до речі, деякі навіть їх обіграли.

Зустрічним вітром занесло місс - сама досконалість Мері Поппінс і вона поміняла всі свої повітряні кульки на гарні вірші у виконанні дітей.
Небайдужі кинулись на допомогу Королеві сердець, що була у розпачі, адже вітром позривало пелюстки з її улюблених квітів - квітки прав та квітки обов'язків дітей.Королева щедро нагородила своїх помічників.

З майсторовитою Гаєчкою бажаючі робили птахів миру - голубів і зоставляли на "дереві побажань" добрі слова на адресу своїх однолітків і, що особливо приємно, на адресу бібліотекарів також.

Мудра Сова з Кроликом приховали подалі від Вінні Пуха солодощі і пропонували їх найкращим знавцям улюблених всіма книжок.


Східні красуні Шахерезда та принцеса Будур вирішили не тішити присутніх казками, а прикрасити  бажаючих вигадливими візерунками.

Чарівниця Фея творчості вчила малювати без пензликів та олівців.А для любителів традиційного живопису був об'явлений конкурс малюнків на асфальті.
Завершилося свято розучуванням нового веселого та запального танцю під керівництвом всюдисущого Остапа Бендера. Танцювали всі - і дорослі і малеча.

Маємо надію, що подарували гарний настрій всім присутнім і вони для себе по новому відкрили бібліотеку, та будуть нашими частими гостями.

Немає коментарів:

Дописати коментар