пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

 "Писанку-чарівницю серцем розмережу"
   (майстер-клас в бібліотеці)
Наближається світле свято Великодня!  Його з нетерпінням чекає весь православний світ і ретельно готується до цього дня. Ще з давніх часів одним із головних великодніх атрибутів вважалися писанки. Саме вони є символом Воскресіння Христа, символом очищення для нового і кращого життя.Сьогодні як тільки не прикрашають яйця до свята: фарбують, розписують, роблять найрізноманітніші вироби у формі яєць, використовуючи різні техніки для оздоблення.  
    Напередодні пасхальних свят ми підготували своїм користувачам справжній  великодній подарунок – майстер-клас «Писанку-чарівницю серцем розмережу»У затишному приміщенні бібліотеки зібрались всі охочі створити власноруч маленьке великоднє диво. Декупаж великодніх яєць — це гарний спосіб прикрасити святковий стіл і отримати оригінальний  сувенір до Великодня для  рідних та близьких – вважає наша чудова майстриня, викладач гуртка «Вдохновение» Тетяна Матюха, яка   вже не вперше ділиться своїм талантом з нашими відвідувачами. Познайомитися з її роботами дуже легко, варто лише завітати до будь-якого приміщення бібліотеки. В кожній з них можна знайти річ, з любов’ю декорованою пані Тетяною.Проводячи майстер-клас, Тетяна  Анатоліївна поділилась з учнями  деякими секретами та художніми прийомами, що стануть у нагоді при оздобленні великодніх яєць в техніці декупажу. Присутні із задоволенням слухали майстриню та переймали її досвід. 


 Наше юнацтво цілковито поринуло у творчість та сконцентрувалося на своїх творіннях.

І ось довгоочікуваний результат — гарні саморобні великодні яйця. Безперечно, саме творча обстановка в бібліотеці і прекрасний настрій посприяли «народженню» нових великодніх подарунків.
Прикрасою та антуражем до цього дійства слугувала і чудова книжкова  виставка “Чудо, чудо всіх чудес, Істинно Христос Воскрес”
 з елементами інсталяції.


Література, представлена на ній, розкриває не тільки традиції святкування цього свята в Україні, а й занурює читача в далеке минуле біблійських оповідей. А почесне місце на вишитому рушнику займає святкова паска в оточенні крашанок-писанок.


Свої роботи гості забрали додому, щоб порадувати близьких та рідних, ще й не забули прихопити з собою розумні книги. А головне, діти з’ясували, що тут можна не лише доторкнутися до світу літератури, а й поринути в творчість, провести своє дозвілля з користю.

А            
              А ми бажаємо Всім, щоб це світле свято принесло мир і щастя 
в Ваші родини  і нашу неньку Україну! Христос Воскрес!

      

Немає коментарів:

Дописати коментар