четвер, 28 вересня 2017 р.

День відкритих дверей для всіх хороших людей


Сьогодні 28 вересня  наш відділ гостинно відкрив свої двері для кременчужан на "День відкритих дверей для всіх хороших людей" з тим, щоб  напередодні Всеукраїнського дня бібліотек ще повніше розповісти про можливості сучасної бібліотеки, якою без сумніву є наш відділ.


В святково прикрашеній залі бібліотеки з ранку вже людно, адже щодня зразу ж о 10.00 тут є вже перші відвідувачі - хтось прийшов за новою книгою, яку замовив заздалегідь, хтось прийшов поміняти прочитані книги, а хтось скористатися комп'ютером у пункті вільного доступу до Інтернету чи прочитати свіженьку газету чи цікавий журнал.
А сьогодні ще й підведення підсумків акції "Райдужна палітра книжкових подарунків", яка стартувала ще в лютому місяці і за час проведення поповнила книжковий фонд більше ніж на 600 примірників книг: це і новинки, найсучасніші бестселери, класична література, посібники, підручники, довідкова література.То ж низький уклін всім тим, хто долучився до акції! Особлива подяка, а також невеличкі сюрпризи від бібліотеки Опритовій І.О., Путрі І.Ф., Юхименко Н.М., Кім Т.О.. Махіні Т.К., Мельхер Н.В., Чернієнко Ю.М.

Опівдні до бібліотеки на годину-присвяту "Ода книжковій закладці" завітали учні гімназії №5. Що здавалося б нового можна почути про таку мало замітну у повсякденному житті річ, як книжкова закладка, а тим більше ще й присвячувати їй цілу оду!


 Поринувши в далеку історію та прослідкувавши шлях книги від глиняної таблички до сучасного букрідера учні дізналися, що виявляється всі ці довгі роки вірною спутницею книги була саме маленька закладка, яка такою змінювалася зовні але завжди допомогала, підказувала, а інодіі підсвічувала чи збільшувала потрібну букву, малюнок чи рядок!


То чому ж їй гідно не подякувати!
З цікавістю учні розглядали перегляд літератури, що обрамляв собою виставку книжкових закладок, що зібради бібліотекарі із своїх особистих колекцій.Присутні мали змогу виготовити закладку своїми руками, відвідавши майстер-клас "В книжку на згадку зробіть закладку".
Під кінець зустрічі всі присутні отримали в подарунок закладку-запрошення на відвідини нашої бібліотеки.


А ще сьогодні у наших відвідувачів була можливість зробити селфі з улюбленою книгою з тим, щоб потім розмістити на свою сторіночку у Фейсбуці, та запросити своїх друзів приєднатися до армії поціновувачів книги та юнацької бібліотеки!
А скільки теплих та добрих привітань отримала бібліотека від своїх читачів напередодні свята!


Немає коментарів:

Дописати коментар