понеділок, 2 жовтня 2017 р.

Такою Полтавщину бачить світ.

Саме  під такою назвою , в нашому відділі, пройшла віртуальна мандрівка на якій були присутні студенти КрНУ. 


Турист це не тільки людина з рюкзаком - це насамперед людина, яка прагне нових знань та вражень. Гадаємо, що саме по-новому, присутні змогли побачити нашу Полтавщину, адже мова йшла не тільки про знайомі, всім відомі куточки нашої області, оспівані нашим земляком

 М. В. Гоголем.


Ми побували і в Більському городищі - древній столиці скіфів-гелонів, і зазирнули на легендарні кургани Оржиччини. Прогулялись романтичною Диканькою, захоплювалися рукотворними дивами в Опішні, а Гадяч - взагалі вразив різноманітністю цікавих куточків.


Дізналися, що милуватися пірамідами, на кшталт єгипетських, можна і у нас на Полтавщині і вони також мають свої цікаві та містичні історії, а в сусідніх Горішніх Плавнях взагалі можна уявити себе на краю неозорого- від горизонту до горизонту Великого каньону і ще багато, багато цікавого... Розповідати про дивовижні місця Полтавщини можна було б ще багато - це була лише невеличка частинка, яку ми змогли охопити за нашу зустріч, дізнатися більше про цікаву та несподівану Полтавщину можна було із запропонованого перегляду літератури, щедро приправленого виробами опішнянських умільців.

Маємо надію, що змогли переконати нашу молодь, що Полтавщина - це цікаво, колоритно та неповторно. Ця земля своїм іскрометним гумором, смачними галушками і не менш "смачною" мовою точно зігріє в будь який холод!
Немає коментарів:

Дописати коментар