вівторок, 20 березня 2018 р.


Кажуть, щоб стати розумним, досить прочитати 10 книг, але щоб знайти їх, потрібно прочитати тисячі. На сьогоднішній день в світі налічується більше 129 мільйонів книг, звісно, прочитати їх всі, не вистачить навіть життів декількох поколінь. Але серед них є і такі, які стали по праву світовими бестселерами, книги, які були популярні не тільки в минулому, а й сьогодні залишаються на вершинах читацьких рейтингів, які так хочеться перечитувати знову і знову. Саме про такі книги йдеться мова на нашій виставці-вікторині "Вгадай книгу".Кожен охочий може перевірити себе на ерудицію і знання літературних творів, впізнавши книгу по її опису чи відомій цитаті. Потрібно лише правильно розмістити фішку з автором і назвою книги, відповідно до питання.А ось підказкою в цій вікторині слугують і самі літературні шедеври.
Особливий інтерес наша вікторина викликала у молодих відвідувачів, які з неабияким азартом взяли участь в ній, намагаючись згадати улюблених героїв та їх знаменитих авторів.


Тож, якщо в вашому списку читання відсутні ці книги, радимо їх дописати, адже вони принесуть вам чимало задоволення, і обов'язково збережуться в пам'яті.
Пропонуємо згадати ті, що неможливо забути, чи ті, що ви давно хотіли прочитати. До зустрічі в бібліотеці! 

Немає коментарів:

Дописати коментар