четвер, 28 березня 2019 р.

Обєкт дослідження  - ЛЮДИНА!


  Хто може знати про вас більше ніж ви самі? А ви впевнені, що дійсно чудово знаєте свій організм, його потреби та можливості? Всі філософи, хіміки, біологи і соціологи безсилі перед величчю людського розуму, можливостями людського організму, адже людину дуже нелегко звести до якогось переліку якостей та характеристик, так як всі вони строго індивідуальні і по-своєму недосконалі. Запрошуємо всіх, хто хоче дізнатися щось цікаве, незнайоме в, здавалося б, чудово відомій всім темі – людський організм, переглянути літературу на  книжковій виставці - експедиції «Об’єкт долідження  –  ЛЮДИНА!».  Мабуть, навряд чи можна знайти на землі істоту, яка б володіла такою кількістю таємниць. Людське тіло - дивовижне.  І як багато ми про нього ще не знаємо.  Тому ми впевнені, що  подорожучи  по нашій книжковій виставці та досліджуючи людину за допомогою підібраних книг ви відкриєте для себе багато  цікавого та невідомого.  Деякі з  цікавих фактів ми вже висвітлили лупами на імпровізованому ДНК людини,  сподіваючись, що ці цікавинки про людський організм, змусять вас дізнаватися  і інші.  А їх безліч…

 Тож цікавих вам відкриттів! Можливо вони спонукають вас на самовдосконалення, адже можливості  людини безмежні. Можливо спонукають замислитися над  самозбереженням, адже, все ж таки, людські ресурси не вічні. А можливо ви просто, при нагоді, продемонструєте свою ерудованість в колі друзів.
  Та ми маємо надію, що назва заключної книги в нашій експедиції  "Never stop" надихне вас не зупинятися в досліджені Людини, тобто самого себе!

Немає коментарів:

Дописати коментар