пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

День першокурсника в бібліотеці.

 Весело та гамірно  було на передодні  в нашому відділі: до нас завітали першокурсники  СПТУ 26. Адже найперше кому, зазвичай, потрібна бібліотека це студенти. Ось і знайомилися вони з бібліотекою та повним спектром послуг, що може запропонувати сучасна книгозбірня.

 А почалося це знайомство з невеличкого екскурсу в історію  книги та бібліотеки, що мав назву «Книга – восьме чудо світу». Можемо з упевненістю сказати, що зацікавити  гостей нам таки  вдалося. 

Розповідь про втрату писемності древніх майя заставила замислитися, Ашурбаніпал – грізний завойовник та пристрастний пошановувач книг визвав повагу. Дивувалися - адже мало хто знає які були правила в бібліотеках Стародавнього Єгипту та яким чином карали несвідомих читачів в бібліотеках Нового часу. Виринули з далеких часів  та  занурилися в сьогодення – прийняли участь в печі-кучі «Кідрук, Капранови – молоді». 


Саме тут молоді люди познайомилися з творчістю сучасних українських авторів. Змогли потримати в руках новенькі книжки та ще й з автографами авторів. А остання книга Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди»  з мобільним  додатком взагалі визвала захват у молоді. 


День пройшов весело та змістовно. Маємо надію, що студентська молодь взяла собі на замітку  нашу бібліотеку, як цікаве місце зустрічі.
Немає коментарів:

Дописати коментар