неділя, 8 грудня 2019 р.

«STOP- булінг» 


Булінг. Це слово останнім часом все частіше з’являється на сторінках газет та журналів, лунає з екранів телевізорів. За ним криється проблема, що є далеко не новою як у всьому світі, так і в Україні зокрема. Більш зрозумілою мовою булінг – цькування, агресивне переслідування одного чи кількох людей, все частіше трапляється в шкільних чи студентських колективах та завдяки засобам масової інформації набуває широкого розголосу в нашому суспільстві. Деякі навіть помилково називають булінг викликом для нашого суспільства, хоча за даними досліджень  дійсно Україна увійшла до ТОП-10 країн із поширеною дитячою агресією у школах. Донедавна до проблеми такого роду відносилися не зовсім серйозно, наївно вважаючи, що сварки з однокласниками бували у всіх і нічого страшного з цього не вийшло. 

Чи дійсно все так безневинно? Що таке булінг по своїй суті? Як протидіяти йому? Як не стати співучасником булінгу? Яка відповідальність за булінг?
На ці та багато інших питань намагалися знайти відповіді присутні на заході «STOP-булінг» учні, який організував наш відділ.  А допомогали їм знайти тонку грань між глузуванням та цькуванням, між невинною розвагою і справжнім злочином інспектори групи зв’язків з громадскістю батальону патрульної поліції Максим Оченаш та Роман Соколов.


Присутні юнаки та дівчата дізналися і про кримінальну відповідальність за протиправні дії ( з 16 років) чи навіть злочини ( з 14 років) від Марченко Альони – фахівець Автозаводського райвідділу філії "Центр пробації"в Полтавській областіВ жвавій розмові в невимушеній обстановці розбирали конкретні випадки та разом шукали виходи із ситуацій.
 А відеокліпи музикальних кумирів молоді Альона Альона та Дмитра Шурова добавили емоційності нашому заходу.


Немає коментарів:

Дописати коментар